Programista / Programistka maszyn CNC

Miejsce pracy: Grodzisk Mazowiecki Umowa: Cały etat, umowa o pracę, kontrakt B2B
Zakres obowiązków:
  • Pisanie i modyfikacja programów na tokarki CNC,
  • Tworzenie dokumentacji technicznej korpusów tarcz ściernych,
  • Uruchomianie generowanych programów i przekazywanie pracy do operatorów,
  • Optymalizacja istniejących procesów obróbczych pod kątem zużycia narzędzi,
  • Rozwiązywanie problemów technologicznych w trakcie bieżącej produkcji,
  • Wdrażanie nowych wyrobów oraz technologii produkcji,
  • Ścisła współpraca i nadzór nad zespołem obsługi maszyn CNC,
Nasze wymagania:
  • Minimum 5 – letnie doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • Wykształcenie wyższe -mechanika i budowa maszyn, obróbka skrawaniem,
  • Znajomość obsługi i programowania maszyn CNC (tokarki),
  • Znajomość Programów CAD/CAM (mile widziana znajomość SolidWorks),
  • Umiejętność analitycznego myślenia,
  • Umiejętność pracy w zespole.
Oferujemy:
Długofalową współpracę
Program Rekomendacji Pracowników
Dobrą atmosferę pracy i partnerskie relacje
Prywatną opiekę medyczną
Niezbędne narzędzia do pracy (telefon + laptop),

DOŁĄCZ DO NAS