Specjalista / Specjalistka ds. sprzedaży

Miejsce pracy: Grodzisk Mazowiecki Umowa: Cały etat, umowa o pracę, kontrakt B2B

Twój zakres obowiązków

  • Aktywna sprzedaż produktów ściernych,
  • Pozyskiwanie nowych Klientów oraz współpraca z dotychczasowymi Klientami,
  • Budowanie i utrzymywanie pozytywnych relacji z Klientami,
  • Realizacja wyznaczonych planów sprzedażowych,
  • Przygotowywanie ofert i negocjowanie warunków handlowych,
  • Analiza otoczenia konkurencyjnego,
  • Budowanie pozytywnego wizerunku firmy,
  • Rozwijanie potencjału firmy,

Nasze wymagania

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • Znajomość j. angielskiego,
  • Umiejętność budowania i podtrzymywania kontaktów biznesowych,
  • Samodzielność i dobra organizacja własnej pracy,
  • Gotowość do krótkich wyjazdów służbowych (po okresie pełnego wdrożenia),
  • Nastawienie na realizację celów,
  • Silna motywacja i ambitne podejście do pracy,
  • Wykształcenie min. średnie,
  • Prawo jazdy kat. B – warunek konieczny,
Oferujemy:
Długofalową współpracę
Program Rekomendacji Pracowników
Dobrą atmosferę pracy i partnerskie relacje
Prywatną opiekę medyczną
Niezbędne narzędzia do pracy (telefon + laptop),

DOŁĄCZ DO NAS