Operator maszyn CNC

Miejsce pracy: Grodzisk Mazowiecki Umowa: Cały etat, umowa o pracę, kontrakt B2B
Zakres obowiązków:
  • Obsługa tokarek (Hass) CNC (uzbrojenie maszyn, pomiar narzędzi, wczytanie programu, symulacja obróbki, obróbka, pomiar wykonanych detali zgodnie z rysunkiem technicznym),
  • Obsługa narzędzi pomiarowych,
  • Wykonywanie elementów zgodnie z otrzymanym rysunkiem,
  • Bieżąca kontrola wykonywanych detali,
  • Dbanie o stan techniczny maszyn, jak i porządek w miejscu pracy,
Nasze wymagania:
  • Gotowość do pracy w systemie dwuzmianowym,
  • Doświadczenia na analogicznym stanowisku,
  • Mile widziana znajomość obsługi tokarek Hass,
  • Praktyczna znajomość rysunku technicznego,
  • Dokładność, sumienność,
  • Sprawne posługiwanie się urządzeniami pomiarowymi,
  • Zdolność manualna
Oferujemy:
Długofalową współpracę
Program Rekomendacji Pracowników
Dobrą atmosferę pracy i partnerskie relacje
Prywatną opiekę medyczną
Niezbędne narzędzia do pracy (telefon + laptop),

DOŁĄCZ DO NAS