Specjalista / Specjalistka ds. obsługi klienta

Рабочее место: Grodzisk Mazowiecki Соглашение: Cały etat, umowa o pracę
Zakres obowiązków:
  • obsługa poczty mailowej działu handlowego,
  • wprowadzanie zamówień do systemu,
  • przygotowywanie ofert,
  • telefoniczny i mailowy kontakt z Klientem,
  • obsługa systemów CRM,
  • monitorowanie statusów zamówień,
  • monitorowanie należności od Klientów,
  • inne prace administracyjno-handlowe,
Nasze wymagania:
  • doświadczenie na podobnym stanowisku, mile widziane min. 3 lata,
  • bardzo dobra znajomość programów MS Office — szczególnie Excel,
  • bardzo dobra organizacja czasu pracy,
  • skrupulatność, dokładność i terminowość,
  • wykształcenie średnie,
  • znajomość j. angielskiego,
Мы предлагаем:
Долгосрочное сотрудничество
Программа рекомендаций сотрудников
Хорошая рабочая атмосфера и партнерские отношения
Частное медицинское обслуживание
Необходимые инструменты для работы (телефон+ноутбук)
применять

ПРИСОЕДИНЯЙТЕСЬ К НАМ

Подать заявку на это предложение

Есть вопросы?

rekrutacja@inter-diament.com.pl